One bedroom apartment at diana gardens

1-slaapkamer One bedroom apartment at diana gardens Paphos ligt in Paphos, binnen 3 km afstand van de Graven van de Koningen, en biedt spafaciliteiten zoals een bubbelbad. Dit 1-badkamer appartement is geschikt voor maximaal 3 gasten.

Het appartement biedt gasten een balkon, een terras en een woonkamer, evenals modern comfort zoals airconditioning. Om uw comfort te garanderen is er een apart toilet in deze accommodatie.

Geniet van uw verblijf op een terras.

One bedroom apartment at diana gardens omvat zelfvoorzienende faciliteiten, zoals een kitchenette met een waterkoker, een oven en glaswerk.

Dit appartement van 55 m² is binnen een paar straten van het Archeologisch museum van Paphos te vinden. Het Byzantijns museum is op 25 minuten loopafstand ervandaan bereikbaar, terwijl Paphos International op 5 km afstand ligt. Het Paphos Archaeological Park is op afstand van 2 km van One bedroom apartment at diana gardens genesteld. De accommodatie ligt op een paar stappen verwijderd van Georgiou Ioannidi busstation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near One bedroom apartment at diana gardens Paphos
Apartment Iasis
Mobiele prijsaanbieding

Apartment Iasis

9.3
Schitterend 4 beoordelingen
52 m van de accommodatie
Holistic Homes - Terrasse, Pool, 2 Doppelbetten
Mobiele prijsaanbieding

Holistic Homes - Terrasse, Pool, 2 Doppelbetten

9.8
Voortreffelijk 13 beoordelingen
92 m van de accommodatie
Bright One Bedroom Apartment In Paphos Area
Mobiele prijsaanbieding

Bright One Bedroom Apartment In Paphos Area

8.9
Fantastisch 15 beoordelingen
246 m van de accommodatie
USD 67 USD 60
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Zithoek
    • Terras
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:30 tot 23:00
    Uitchecken: van 01:00 tot 10:00
    Veelgestelde vragen
    • Welke attracties liggen er in de buurt van One bedroom apartment at diana gardens?
      Populaire plekken in de buurt van One bedroom apartment at diana gardens zijn onder andere het Paphos Archaeological Park, de Graven van de Koningen, het Byzantijns museum.
    • Hoeveel kost het om bij One bedroom apartment at diana gardens te verblijven?
      Een overnachting in One bedroom apartment at diana gardens kost €98.
    • Biedt One bedroom apartment at diana gardens parkeergelegenheid?
      One bedroom apartment at diana gardens biedt privé-autoparkeren voor de gasten.
    • Biedt dit appartement internetverbinding?
      Ja, dit appartement biedt wifi.
    • Is er een keuken in One bedroom apartment at diana gardens?
      Bij One bedroom apartment at diana gardens kunnen gasten gebruik maken van een kitchenette uitgerust met een waterkoker, een oven en glaswerk.
    • Wat is de afmeting van One bedroom apartment at diana gardens?
      One bedroom apartment at diana gardens meet 55 m².

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    One bedroom apartment at diana gardens Paphos

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten